Contact

Wie een publiciteit, advertentie of familiebericht wenst in te lassen, kan terecht in één van onze drie kantoren in Oostende en Brugge tijdens de reguliere openingsuren. Je kan ook contact opnemen hiervoor via het centrale telefoonnummer (059 50 88 77) en e-mailadres (info@tips.be) of via het formulier op deze pagina. Wenst u een bepaalde dienst of persoon te contacteren, dan kan dit via onderstaand webformulier.
Een zoekertje kan u doorgeven via het bestelformulier op de zoekertjespagina, de speciale zoekertjeslijn (059 70 86 85) of via zoekertjes@tips.be.
De redactie contacteren kan via het e-mailadres redactie@tips.be.

* Deze velden zijn vereist

Vertegenwoordigers

Rainer Baert

Baert Rainer
rainer@tips.be
+32 475 79 86 64

Xavier Casier

Casier Xavier
xavier@tips.be
+32 475 54 36 34

Frank Eeckhout

Eeckhout Frank
frank@tips.be
+32 475 79 86 62

Baye Gueye

Gueye Baye
baye@tips.be
+32 475 79 86 63

Danny Simpelaere

Simpelaere Danny
danny@tips.be
+32 475 79 86 61

Luc Vandenberghe

Vandenberghe Luc
luc@tips.be
+32 473 42 22 56

Onze kantoren

Publiciteitsdienst - Pre-press

  • Marconistraat 3
  • 8400 Oostende
  • T 059 50 88 77
  • F 059 70 24 78
  • info@tips.be
Openingsuren
ma - do 08u - 12u
14u - 18u
vr 08u - 12u
14u - 17u

Bureel Oostende

  • Alfons Pieterslaan 54
  • 8400 Oostende
  • T 059 70 86 85
  • F 059 51 07 91
Openingsuren
ma - vr 09u - 12u
14u - 17u

Bureel Brugge

  • Dweersstraat 11
  • 8000 Brugge
  • T 050 34 57 75
  • F 050 34 57 79
Openingsuren
ma - do 08u30 - 12u30
13u00 - 17u00
vr 08u30 - 12u30
13u30 - 15u30
Top